Hej!
Mam na imię Justyna. Długo się zbierałam aby utworzyć tą stronę, właściwie to nawet parę lat. Właśnie ze względu na ten bardzo długi okres czasu na stronie tej nie ma niestety wszystkich moich prac.

Bardzo lubię artystyczne rzeczy i już od najmłodszych lat moje zainteresowania szły w tym kierunku. Już w szkole podstawowej brałam udział w różnych konkursach plastycznych, a najlepszym przedmiotem były prace techniczne ;-). Idąc dalej w kierunku artystycznym, po podstawówce udałam się do technikum fotograficznego.
Moją przygodę z rękodziełami zaczęłam od kiermaszów świątecznych, gdzie wspólnie z siostrą zaczęłyśmy tworzyć wianki, stroiki świąteczne, choinki, drzewka itp. Więc parę też zdjęć które znajdują się w mojej galerii są też rękodziełami mojej siostry.

W dalszej kolejności zaczęłam tworzyć kartki z zastosowaniem różnych technik gullingu, scrabookingu na wszelkie okazje okolicznościowe. Następnie zafascynowałam się decoupage (bombki świąteczne; jajuszka; skrzynki na: skarby, klucze, chusteczki; świeczniki; zdjęcia na drzewie itp.) z których prowadziłam warsztaty w domu kultury.

W fotografii bardzo lubię zdjęcia czarno-białe. Dlatego też mam zamiłowanie do staroci. Lubię odnawiać albo postarzać przedmioty. Tworzyć meble z skrzynek po jabłkach:-). A moim ostatnim zakręceniem jest szycie poduszek.

Każda praca pochłania mnie w całości i nigdy nie umiem się doczekać jaki będzie efekt końcowy. Tworzenie rękodzieł bardzo mnie uspokaja ;-). Wszystkie dotychczasowe moje prace, przeważnie zostały oddane w celu podarunkowym. Dla mnie każdy prezent, gdzie ktoś poświęcił swój wolny czas i gdzie wykonał coś własnoręcznie jest bardzo wyjątkowym prezentem i niepowtarzalnym:-)).

W końcu postanowiłam pokazać swoje prace innym osobom i dlatego pomysł na utworzenie tej strony.
Jeśli chcesz coś, zamówić bądź tylko zapytać? Skontaktuj się ze mną poprzez formularz poniżej.
Dziękuję za odwiedziny na mojej stronie, każdy jest tu bardzo mile widziany i oczekiwany…

Pozdrawiam

Justyna

 

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na przesłaną wiadomość.